Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

Şehirler arası parça eşya taşıma hizmetleri İstanbul ‘dan tüm Türkiye ‘ye yapılmaktadır. İstanbul’dan ege bölgesi İzmir , Aydın , Muğla , Bodrum , Marmaris , Manisa illerine haftalık karşılıklı olarak dört sefer düzenlemektedir.

İstanbul’dan Ankara, Sivas, Konya, Erzurum, Kars, Erzincan ve çevre illerine günlük parça eşya taşıma sevkiyatlarımız yapılmaktadır. Parça eşya taşıma sevkiyatı için bize üç gün-dört gün önce bize taşıma tarihi vermeniz gerekir.

Akdeniz bölgesi Mersin, Adana ve Antalya illeri başta haftalık parça ev eşya seferleri karşılıklı olarak yapılmaktadır.

Karadeniz bölgesi samsun,Trabzon, Sinop , Ordu , Rize , Artvin ve Doğu bölgelerine de her türlü ev ofis parça eşya taşıma haftalık ve aylık olarak karşılıklı turlarımız vardır.

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ve Zeytinburnu ilçelerinden diğer şehirlere nakliye hizmetimiz bulunmaktadır.

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir