Parça eşya taşıma ve parsiyel eşya nakliyesi yapmaktayız. İstanbulda şehiriçi şehirler arası yurt genelinde bir kısım veya birkaç  eşyalardan oluşan , ev ofis eşyaların sevkiyatı yapılmaktadır. Yurdun dört bir yanından İstanbul’a sevkiyatlarımız vardır. İstanbul’dan ege bölgesine İzmir , Muğla eşya taşıma, Bodrum eşya taşıma , Aydın , Marmaris, Datça , Manisa , Balıkesir , Antalya , Mersin  , Adana eşya taşıma , Ankara günlük diğer bölgelere haftalık seferler düzenlenmektedir.

İstanbul izmir ev ofis eşya taşıma

Evinizin ofisinizin fazla olan eşya veya çeyiz eşyalarınızın yazlığınıza veya başka ilde bulunan evinize ekonomik fiyatlarla güvenle ulaştırıyoruz. Aynı istikamette olan  illere giden eşyaları toplayıp tek araçla gönderilir. Böylece eşya sevkiyatlarınız daha ekonomik fiyatla taşınır , taşıma teslimat süresi üç veya dört gün sürebilir. Türkiye geneline şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri’de vermekteyiz. İstanbul dan tüm Türkiye’ye eşyalarınız  ekonomik  hızlı uzman kadrolarımız tarafından adresten alıp adrese teslim edilmekte. Karşılıklı olarak ege bölgesi İzmir  , Bodrum , Aydın , Muğla , Balıkesir , Manisa, Aydın, Bursa, Yalova, Çanakkale,illerine haftada dört sefer düzenlemektedir.

Akdeniz bölgesi: Antalya, mersin , adana burdur , Afyon , Isparta . Karadeniz : Trabzon, Rize , Samsun, Artvin, Ordu ve doğu bölgelerine : Erzurum, Kars, Erzincan, Ardahan, Ağrı ,Iğdır ,Van illerine hafta iki sefer karşılıklı olarak yapılmaktadır. Sevkiyatlarımız uzman profesyonel elemanlarımız eşliğinde evden eve veya işyerinizden alınıp adresten adrese teslimatı yapılmaktadır.

Ankara Konya, Sivas ,Amasya , Çorum ve çevre illere günlük parsiyel veya tam eşya taşıma  sevkiyatlarımız vardır. Evden eve ofisten ofise tüm şehirler arası nakliyat hizmetleri için Bahar Evden Eve Nakliyatı arayın yardımcı olalım. Sizde paradan ve zamandan tassaruf etmek istiyorsanız bizi arayın.

İstanbul dan Ege bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’ye parça ve parsiyel  taşıma hizmetleri güvenli hızlı ve ekonomik fiyatlarla yapın.

Bahar Evden Eve Nakliyat ile sıkıntısız profesyonel hizmet alın.

Categories:

İstanbul İzmir Arası Ev Ofis Eşya Taşıma Uygun Fiyat Kaliteli Hizmet
NEDEN BİZ

Tecrübe ve İstikrar
Parça eşya taşımada
Yılların vermiş olduğu tecrübe ve oturmuş ehil kadrolar ile hizmet.

Ekonomik Kaliteli Hizmet
Cazip evden eve nakliyat fiyatları ile kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiş hizmet politikası.

Tam Garantili Taşımacılık
Yükleme, Boşaltma, Personel kusurları ve seyir esnasında oluşan tüm hasarları ödeme garantisi.

Geniş Referans Ağı
Tüm Meslek gruplarından seçkin ve memnun müşteri portföyü ile oluşmuş yüzlerce referans

KALİTELİ AMBALAJ

Yüksek kalite ambalaj hizmeti ve uzman ekip desteği ile şehirler arası parça eşya taşımada eşyalarınız güvenilir ellerde

Eşyalarınız temiz sanayi tipi patpat naylonlar ile sarılır, gereklilik halinde köşe koruyucu aparatlar ile desteklenir,

Kırılacaklar temiz beyaz kağıtlar ile sarılarak karton kolilere yerleştirilir. De-monte tüm eşyalar sökülür ve montajları yapılır

PARÇA EŞYA TAŞIMA SEVKİYATI