İstanbul İzmir parça eşya taşıma , haftalık ve günlük ev ofis ve her türlü parça eşya taşıma hizmetleri ekonomik fiyatlarla yapılmaktadır. Evinizde bulunan fazla eşyalarınızın ihtiyaç bulunduğu zaman yazlığınıza veya başka evinize ekonomik fiyatla , hızlı ve güvenle ulaştırıyoruz. Evinizde taşınacak  mobilyalarınızı usta elemanlarımız tarafından ambalajı ve montajı yapılmaktadır.

İstanbul’dan İzmire ev taşıma , işleminiz varsa bizi arayın çünkü biz en iyi bildiğimiz işimizi yapıyoruz . Yılların verdiği deneyime sahibiz , sizde parça veya komple ev ofis eşyalarınızı hızlı ekonomik ve profesyonel taşıma için bizi tercih edin.

İstanbuldan İzmir ege bölgesi Muğla, Denizli, Aydın, Kütahya, Uşak , Afyon, Manisa ve Balıkesir , bursa illerine haftalık karşılıklı seferler düzenlemektedir. İstanbul İzmir eşya taşıma haftada en az dört sefer yapılmaktadır. Aynı istikamette bulunan illere eşya durumuna göre kamyon çıkartılır. Böylece parça eşyalarınız ekonomik uygun fiyatla taşıması yapılır.

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ve Zeytinburnu ilçelerinden İzmir’e taşınmak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Categories:

İstanbul İzmir Arası Ev Ofis Eşya Taşıma Uygun Fiyat Kaliteli Hizmet
NEDEN BİZ

Tecrübe ve İstikrar
Parça eşya taşımada
Yılların vermiş olduğu tecrübe ve oturmuş ehil kadrolar ile hizmet.

Ekonomik Kaliteli Hizmet
Cazip evden eve nakliyat fiyatları ile kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiş hizmet politikası.

Tam Garantili Taşımacılık
Yükleme, Boşaltma, Personel kusurları ve seyir esnasında oluşan tüm hasarları ödeme garantisi.

Geniş Referans Ağı
Tüm Meslek gruplarından seçkin ve memnun müşteri portföyü ile oluşmuş yüzlerce referans

KALİTELİ AMBALAJ

Yüksek kalite ambalaj hizmeti ve uzman ekip desteği ile şehirler arası parça eşya taşımada eşyalarınız güvenilir ellerde

Eşyalarınız temiz sanayi tipi patpat naylonlar ile sarılır, gereklilik halinde köşe koruyucu aparatlar ile desteklenir,

Kırılacaklar temiz beyaz kağıtlar ile sarılarak karton kolilere yerleştirilir. De-monte tüm eşyalar sökülür ve montajları yapılır

PARÇA EŞYA TAŞIMA SEVKİYATI